Axel Olsson färglitografi
2016-08-16
399610
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med bakåtvänd kvinna, signerad Axel Olson, numrerad 142/260, färglitografi, ca 36x55 cm