Madeleine Pyk färglitografi
2016-08-16
399603
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (f 1934): Komposition med stockholmsmotiv, signerad Madeleine Pyk, numrerad 19/200, färglitografi, ca 25x22 xm