Madeleine Pyk färglitografi
2016-08-16
399599
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): signerad och numrerad M. PYK 185/295, färglitografi, ca 26x19 cm