Stilleben
2016-08-16
399569
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben, signerad kopia Hüttenbrenner, olja på duk, ca 82x118cm