Angelica Wiik litografi
2016-08-23
399564
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad och numrerad Angelica Wiik, 22/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad