Angelica Wiik färglitografi
2016-08-23
399561
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 58x32 cm, oramad