Angelica Wiik litografi
2016-08-23
399560
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59x42 cm,
oramad