Angelica Wiik
2016-08-16
399559
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59x42 cm, oramad