Angelica Wiik färglitografi
2016-08-16
399558
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nospuss", signerad och numrerad Angelica Wiik 239/250, färglitografi med glitter, ca 55 x30 cm, oramad