Angleica Wiik litografi
2016-08-16
399555
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Räv-vän, signerad och numrerad Angelica Wiik, 158/290, färglitografi med glitter, bladstorlek ca 59,5x38 cm