Siri Derkert
2016-08-16
399549
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", blyertssignerad Siri Derkert, litografi, pt, 49x64 cm
Oramad, rispa, kantveck