Peder Duke färglitografi
2016-08-15
399528
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1984, 41/150, färglitografi, ca 45x65 cm