Fåtöljerart deco
2016-08-15
399477
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, art deco, sitthöjd ca 40 cm
Slitage