Bengt Ellis oljemålning
2016-08-15
399462
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT ELLIS (1923-2007): "Indiansk tiggerska, Quito Ecuador", signerad Ellis, olja på duk, ca 110x79 cm