Hängskåp
2016-08-14
399372
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 1800-tal, bemålat, daterad Anno 1800, höjd ca 80, 69x38 cm
senare bemålning