Orientmatta
2016-08-17
399324
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan, 1900-talets andra hälft, medaljong på rödbotten, ca 400x306 cm
smärre slitage