Engelsk konstnär marin oljemålning
2016-08-15
399302
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENGELSK KONSTNÄR, omkring 1900, marin - Rough Water, signerad, olja på duk, ca 24x34 cm
Krackeleringar