Broderi 1800-tal
2016-08-15
399187
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRODERI, siden, 1800-tal, Figurer i grönska, oktagonal, ca 45x50 cm
Skador