Orientmatta
2016-08-17
399184
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ORIENTMATTA, Kurd, semiantik, polykromt mönster på mörkblå botten, 160x112 cm
slitage, fransar med skador, mindre hål