Jan Stenvinkel
2016-08-12
399175
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): Komposition, signerade Stenvikel, 74/115, färglitografier, bladmått ca 79x56,5 cm