ULRICA HYDMAN VALLIEN
2016-08-13
399085
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm
Oramad