Madeleine Pyk
2016-08-12
399066
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Var så god och sit fr Johansson", signerad och daterad M Pyk ROSA, blandteknik, ca 18X18 cm