Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 71/267, färgserigrafi, ca 59x58 cm
399037
2016-08-12