Nils Kölare
2016-08-12
399028
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007): Kompositioner, signerade N.Kölare, daterade -87, 132/150, ca 43x43 cm