Knut Janson oljemålning
2016-08-11
398999
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad Knut Jansson -54, olja på duk, ca 19x27 cm