Spegel rokokostil
2016-08-11
398980
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, höjd ca 72x51 cm