Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, beslag i patinerad mässing, låda i sargen, fack- samt lådinredning, nyckel medföljer, höjd 100, 85 x 43 cm
Bruksslitage
398969
2016-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här