Lennart Jirlow
2016-08-11
398953
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (f 1936): "Blomsterskörd", signerad L. Jirlow, numrerad XXll/L, färglitografi, bildmått 46x61 cm
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris