MADELEINE PYK
2016-08-11
398919
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), "Den blå filten", signerad M Pyk, numrerad 44/250, bildmått ca 79x61 cm