Pierre Olofsson litografi
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PIERRE OLOFSSON (1921-1996), Komposition, signerad Olofsson, färgserigrafi, bildmått 18x84 cm, bladmått 33,5x96 cm
Kuntoraportti
Smärre kantveck, oramad, med dedikation
398916
Päivämäärä:
2016-08-11