Ola Billgren litografi
2016-08-15
398903
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001): Interiörbild med liggande man, samsignerad och daterad Ola Billgren Louis Womack-70, 14/90, litografi, ca 40,5x57,5 cm
Gulnad