Bohlin och Hörberg
2016-08-10
398863
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, metall och plast, märkta Bohlin och Hörberg i botten, höjd ca 129 cm
Fot med bulor och slitage