Bengt Orup olja
2016-08-17
398847
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, olja på duk, ca 50,5x61,5 cm