Paul René Gaugin
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Tupp, signerad och daterad 1956, 65/260, färglitografi, bladmått ca 69x51 cm
Kuntoraportti
398791
Päivämäärä:
2016-08-10