Sigurd Ressell "Falcon"
Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
SIGURD RESSELL, fåtöljer, 1 par, "Falcon", Vante Möbler Norge, klädsel i ljusbrunt skinn, ca 1970, sitthöjd 35-45 cm
Bord "Falcon" medföljer, höjd ca 46, diameter 89,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage och fläckar. Bordsskiva med nagg samt repor.
398749
2016-08-10