månbord 1800-tal
2016-08-10
398719
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÅNBORD, 1800-tal, svaravade ben, hjultrissor, höjd ca 76, diameter 124 cm
Bruksslitage