Stol
2016-08-09
398704
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1880/90-tal, gustaviansk stil, bronserad dekor, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, skador