Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, vitlackerad trästomme med rosa klädsel, djuphäftad rygg, höjd 95, 180x90 cm
Visst slitage
398696
2016-08-10