Inge Pettersson oljemålning
2016-08-09
398686
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944): Havsmotiv, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 25x33 cm