Taklampa
2016-08-10
398679
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, 6 ljuspunkter, gulmetall samt plåt, höjd 50 cm, djup 82 cm
Slitage