Taklampa
2016-08-09
398639
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, mässing med glasprismor, diameter ca 25, total höjd 50 cm
Visst slitage