Klubbat för:
1 300 SEK
3 000 SEK
KLAFFBORD, 1900-talets andra hälft, enl uppg Nordiska Kompaniet, sarg med två lådor, beslag i mässing, profilerade ben, höjd ca 75, 90x155 cm i uppfällt läge
Ytskador
398584
2016-08-08