Byrå gustaviansk stil
2016-08-08
398577
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 78, 105x41 cm
Skador, nyckel finns