Planscher ramat och oramat
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
PLANSCHER, 1800-tal, bl.a. uniformsplanscher, vyer över Stockholm, Blå-räf (W. von Wright), mest litograferade, varierande mått och skick, några ramade (i kartong)
Varierande skick, vissa skador och fläckar
398478
2016-08-07