Vanitasporträtt oljemålning
2016-08-07
398442
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt med vanitassymboler i form av timglas och slocknat ljus, olja på duk, ca 62x54 cm, oramad
Krackelyr och färgbortfall.