Stolar Danmark
2016-08-06
398432
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2+2 st, valnöt respektive bok 1950-tal, troligen Danmark, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, en stol blekt