Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskare vid strand i aftonrodnad, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 45x54 cm
Proveniens: ur Tore A Jonassons samling
Zustandsbeschreibung
398414
2016-08-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner