Lars Rolf ur Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LARS ROLF (1923-2001): Böljande hav, monogramsignerad och daterad LR 54, collage, ca 69x99 cm
Proveniens: ur Tore A Jonassons samling
Kuntoraportti
398411
Päivämäärä:
2016-08-06