Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OLLE NORDBERG (1905-1986): Eka på strand, signerad och daterad Olle Nordberg 37, olja på duk, ca 76x97 cm
Proveniens: ur Tore A Jonassons samling
Zustandsbeschreibung
398407
2016-08-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner