AF Wilumsen Nice akvarell
2016-08-06
398405
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
A.F WILUMSEN (1900-tal): "Sainte Casien Nice", signerad i blyerts a F Willumsen, akvarell, ca 38x28 cm